Bireysel Kullanıcı

Bireysel Kullanıcı

Bireysel Kullanıcı

Ev ya da iş yerinizin alt yapısına uygun, sizin kullanımınıza özel kurulan EcoBox elektrikli şarj istasyonları sayesinde elektrikli aracınızı dilediğiniz zaman şarj edebilir, kesintisiz enerji deneyimini yaşayabilirsiniz.

Herkesin enerjiye kolay ve hızlı ulaşmasını hedefleyen EcoBox, enerji sektöründeki deneyimi ve yazılım geliştirme süreçlerindeki AR-GE tecrübesi ile uçtan uça çözümler sunarken kullanıcılarına en iyi hizmeti sunar.

7/24 aktif çağrı merkezi ile her an yanınızda olurken, satış sonrası hizmetlerde ihtiyacınıza uygun teknik destek sağlar.

Evler

Bireysel araç sahipleri, elektrikli araçlarını evlerindeki özel şarj istasyonlarına bağlayarak şarj edebilirler. Bu günlük kullanımları için ideal bir seçenektir.

Ofisler

Ofis sahipleri elektrikli araç kullanan çalışanları için şarj istasyonları kurabilirler. Bu çalışanların araçlarını ofislerine getirerek şarj etmelerine olanak tanır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Bireysel Kullanım Avantajları

  • Yenilikçi İmaj: İşletmenizin prestijine katkı sağlar ve müşterilerinize sürdürülebilir yeni dünyanın bir parçası olduğunuzu gösterir.

  • Kolay Erişim: Filonuza özel bir elektrikli araç şarj istasyonuna sahip olursanız, araçlarınızı şarj etmek için sürekli şarj istasyonu aramanıza gerek kalmaz. Bu sayede filonuzun verimliliği artarken araç bakım onarım maliyetleriniz azalır. 

  • Daha Ucuz: Filonuza özel elektrikli araç şarj istasyonuna sahip olmak, filo araçlarınızın şarj maliyetini düşürür. Toplu kullanıma açık elektrikli araç şarj istasyonlarında şarj etmek daha pahalı olabilirken, filonuza özel şarj istasyonunuzda şarj etmek, maliyetleri önemli ölçüde düşürür.

  • Pratik: Filonuza ait şarj istasyonu, günlük iş rutininizde birçok fayda sağlayacaktır. Operasyon süreçleriniz için zaman yaratırken, müşterilerinize daha pratik hizmet vermenizi sağlar. 

  • Çevre Dostu: Filonuza özel elektrikli araç şarj istasyonuna sahip olmak, çevre dostu bir şirket olduğunuzu gösterir. Elektrikli araçlar, fosil yakıtlı araçlardan daha çevre dostudur ve kendi şarj istasyonunuz, aracınızı daha sürdürülebilir bir şekilde kullanmanızı sağlar.

  • Güvenli: Filonuza ait kullanımda olan istasyonunuz, araçlarınızın güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlar.


Sonraki Sayfa

Konut Sitesi & Rezidans