Mustafa Kemal En Yakın Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

  • Anasayfa
  • Mustafa Kemal En Yakın Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Mustafa Kemal En Yakın Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Mustafa Kemal En Yakın Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Mustafa Kemal'e en yakın elektrikli araç şarj istasyonlarının nerede olduğu merak edilmektedir. Mustafa Kemal’de bulunan en yakın şarj istasyonlarının nerede olduğunu bulmak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolları şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

  • Google Haritalar veya Apple Haritalar gibi bir harita uygulamasını kullanarak size en yakın olan elektrikli araç şarj istasyonlarını bulabilirsiniz. 
  • Eşarj, ZES veya Şarj&GO gibi bir şarj istasyonu operatörünün web sitesini veya uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu operatörlerin web siteleri ve uygulamaları, konumunuza yakın şarj istasyonlarını bulmanıza ve şarj ücretlerini öğrenmenize yardımcı olmaktadır.
  • Elektrikli araç üreticinizin web sitesini veya uygulamasını kullanabilirsiniz. Bazı elektrikli araç üreticileri, konumunuza yakın şarj istasyonlarını bulmanıza yardımcı olan web siteleri ve uygulamalar sunmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bu çeşitli yolları kullanarak konumuza en yakın olan elektrikli araç şarj istasyonlarını bulmanız mümkün olacaktır. Bu yolları nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda daha detaylı bilgi almak için EcoBox firması ile iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Bulmak İçin İpuçları

Google Haritalar veya Apple Haritalar gibi bir harita uygulaması kullanarak en yakın elektrikli araç şarj istasyonunu bulmak için harita uygulamasını açarak arama kutucuğuna elektrikli araç şarj istasyonu yazarak arama yapmalısınız. Arama sonuçları üzerinden size en yakın şarj istasyonunu bulabilirsiniz.

Eşarj, ZES veya Şarj&GO gibi bir şarj istasyonu operatörünün web sitesini veya uygulamasını kullanarak en yakın elektrikli araç şarj istasyonunu bulmak için operatörün web sitesini veya uygulamasını açmanız gerekmektedir. Daha sonrasında konumunuz için arama yapmalısınız ve arama sonuçları üzerinden konumunuza yakın şarj istasyonlarını görebilirsiniz.

Elektrikli araç üreticinizin web sitesini veya uygulamasını kullanarak en yakın elektrikli araç şarj istasyonunu bulmak için ise elektrikli araç üreticinizin web sitesini veya uygulamasını kullanarak şarj ya da şarj istasyonları bölümünü kullanabilirsiniz.

Mustafa Kemal'de Bulunan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Mustafa Kemal’de bulunan elektrikli araç şarj istasyonları arasında yer alan istasyonları şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

  • Zemin Enerji - Bilkent Merkez Kampüsü (1,8 km)
  • Eşarj - Armada AVM (2,5 km)
  • Eşarj - Söğütözü Metro İstasyonu (3,1 km)
  • ZES - Söğütözü Metro İstasyonu (3,1 km)

Bu şarj istasyonlarının ücretleri, istasyon sahibi olan firmanın belirlediği ücretlerdir. Aynı zamanda bu ücretler zaman zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Şarj işlemini başlatmadan önce, ilgili firmanın web sitesini veya uygulamasını kontrol ederek güncel ücretleri hakkında bilgi almanız mümkün olacaktır. EcoBox firması ile iletişime geçerek bu konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olma imkanı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı konular için de bizimle iletişime geçebilirsiniz